Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucureşti

Liceul Teoretic Dante Alighieri este un liceu cu predare in limba italiana aflat in Bucuresti, Sectorul 3. Tel 021 348 19 50

OVERVIEW

This site liceuldantealighieri.ro presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have audited twenty pages within the web site liceuldantealighieri.ro and found twenty-six websites linking to liceuldantealighieri.ro. There are four mass web platforms retained by liceuldantealighieri.ro.

LICEULDANTEALIGHIERI.RO RANKINGS

This site liceuldantealighieri.ro is seeing fluctuating levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for liceuldantealighieri.ro

Traffic ranking (by month) for liceuldantealighieri.ro

Traffic ranking by day of the week for liceuldantealighieri.ro

www.scoalacopiilor.ro

Fiecare copil pe care-l instruim este un om pe care-l câştigăm. O altfel de scoala pentru copii . Cu cât stiu mai multe, cu atât vor sa afle si mai multe! Ce vrei sa te faci când o sa fii mare? Este întrebarea care ne-a pus la încercare. În copilarie si pe care o punem la rândul nostru copiilor. Citeste mai multe despre Programul Despre Meserii. Intâlnirile cu oameni care practica meseria dorita de copii.

Concursul Humanitas în licee un concurs de cultură generală

Un concurs de cultură generală. Octombrie 2014 - iunie 2015. Colegiul Național Meșotă din Brașov câștigă a patra ediție a Concursului Humanitas în licee. Marea Finală a Concursului Humanitas în licee, un concurs de cultură generală aflat la cea de-a patra ediție, va avea loc sâmbătă la ora 11. A patra ediție a concursului. Rezultatele și clasamentul la finalul editiei a patra a concursului. A patra ediție a concursului.

Teatrul Naste Dialog

Degeaba păstrezi tradiţiile, dacă nu le cunoşti originea, şi nu le înţelegi. Un popor care nu-și cunoaște istoria e ca un copil care nu-și cunoaște părinții. Un popor fără cultură e un popor uşor de manipulat. Am spus cea mai frumoasă poveste. Punct și de la capăt. Teatrul Naste Dialog la final.

WHAT DOES LICEULDANTEALIGHIERI.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceuldantealighieri.ro Mobile Screenshot of liceuldantealighieri.ro Tablet Screenshot of liceuldantealighieri.ro

LICEULDANTEALIGHIERI.RO HOST

We revealed that a single root page on liceuldantealighieri.ro took ten thousand four hundred and seventeen milliseconds to come up. Our parsers discovered a SSL certificate, so our parsers consider this site secure.
SECURE
104.27.183.198

I detected that liceuldantealighieri.ro is using the cloudflare os.

Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucureşti

DESCRIPTION

CONTENT

This site has the following in the web page, "Vrei să devii elev în liceul nostru? Ți-am pregătit o listă cu toate actele necesare înscrierii." Our analyzers noticed that the web site also stated " Nu ezita să ne contactezi dacă ai nevoie de informații suplimentare." The Website also stated " Începând cu anul 2015 liceul nostru devenit din ce în ce mai mediatizat. O dată cu modernizările aduse liceului, am observat o creștere a videourilor filmate în interiorul liceului nostr."

MORE BUSINESSES

Liceul de Arte Margareta Sterian din Buzau

Legislație - organizare și funcționare. Regulamentul-cadru de organizare şi funcţionare a unităţilor de învăţământ preuniversitar. Regulamentul de organizare şi funcţionare a învăţământului preuniversitar de artă. Regulamentul intern de organizare şi funcţionare a Liceului de Arte Margareta Sterian.

Liceul de Artă Bălaşa Doamna

BINE AŢI VENIT ÎN SPAŢIUL NOSTRU VIRTUAL! Liceul de Arte Bălașa Doamna. SCOALA EUROPEANĂ 2007 ŞI 2010. Ca recunoaştere a realizărilor sale, liceul este numit de către M. T, în iunie 2007 şi ulterior în 2010 Şcoală Europeană. Teorie, Solfegiu, Dicteu. Teorie, Solfegiu, Dicteu. Friday, 12 IUNIE 2015. Tuesday, 05 MAI 2015. Tuesday, 21 APRILIE 2015.

Liceul de Arte Corneliu Baba Bistriţa

Liceul de Arte Corneliu Baba Bistriţa. ANUNT CONCURS PENTRU POST TEMPORAR VACANT. Bistrița-Năsăud organizează concurs pentru ocuparea următorului post contractual aprobat prin H. Denumirea postului- SECRETAR - post contractual vacant temporar.

Liceul Decebal Constanţa

Sâmbătă, 23 mai 2009.

Liceul Domnesti -

Serbare dedicată aniversării zilei de 1 Decembrie. Oferta educationala pentru anul scolar 2017-2018. Planul de Actiune al Scolii.